Rezervace
Tel.: +420 480 020 383
Mobil: +420 774 484 002

Masáže

masaze

Profesionální masáže celého těla

Dopřejte svému tělu úžasnou relaxaci v podobě jedné z námi nabízených masáží. Vyberte si tu masáž, která Vám bude nejvíce vyhovovat, a zarezervujte si ji na recepci hotelu.


Objednání masáže je nejpozději dva dny předem.

Masáže provádí kvalifikovaná masérka Katka Vítová.

PŘEHLED MASÁŽÍ

KLASICKÁ MASÁŽ

Jedná se o klasickou švédskou masáž zad, šíje a nohou. Pomáhá ke zmírnění bolesti a urychluje regeneraci organismu. Pohyby rukou maséra jsou středně rychlé, tlak střední až silnější.
90 min / 699 Kč / 28 €
60 min / 499 Kč / 20 €
45 min / 399 Kč / 16 €

SPORTOVNÍ MASÁŽ

Zahrnuje masáž zad, šíje a nohou a je doporučována před podáním sportovního výkonu. Sportovní masáž je velmi dynamická, očekávejte rychlé pohyby rukou maséra, silný tlak, rychlé tepání a vyklepávání svalů, což povede k jejich celkovému prokrvení.
90 min / 699 Kč / 28 €
60 min / 499 Kč / 20 €
45 min / 399 Kč / 16 €

RELAXAČNÍ MASÁŽ

Pokud se cítíte unaveni a toužíte po odpočinku a relaxaci, pak je pro Vás relaxační masáž to pravé. Během této procedury pocítíte uvolnění těla i mysli. Jedná se o masáž zad, šíje, křížové oblasti a reflexní masáž chodidel. Jsou pro ni typické pomalé a plynulé pohyby rukou, tlak masáže se přizpůsobuje přání klienta.
90 min / 699 Kč / 28 €
60 min / 499 Kč / 20 €
45 min / 399 Kč / 16 €

MASÁŽ PRO VELMI ZAMĚSTNANÉ

Tuto masáž přizpůsobíme Vašemu tělu a potřebám. Relaxační masáž uvolní svaly, reflexní masáž odblokuje a posílí tělo, indická masáž uvolňuje napětí hlavy i šíje.
90 min / 699 Kč / 28 €
60 min / 499 Kč / 20 €
45 min / 399 Kč / 16 €

MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY

Tato velice příjemná relaxační masáž se odedávna praktikovala na Havajských ostrovech a také v Číně. Provádí se po celém těle přikládáním speciálních kamenů zahřátých ve vodě na teplotu kolem 37 až 40 °C. Kameny předávají Vašemu těla kromě tepla i velmi silnou energetickou vibraci a ovlivňují tak Vaše energetické cesty - meridiány. Masáž lávovými kameny dodává životní sílu i dobrou náladu a účinky této masáže často působí ještě několik dní po jejím provedení.
60 min / 600 Kč / 24 €

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ CELÉHO TĚLA

Příjemná a zároveň absolutně nejbezpečnější relaxační těhotenská masáž celého těla, která blahodárně působí na zdraví plodu i maminky. Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy, pocity nevolnosti a navíc ulevuje namáhaným svalům, zejména v oblasti zad. Pravidelně opakovaná prenatální masáž usnadňuje průběh těhotenství, mírní případné otoky a únavu. Prenatální masáž si mohou maminky dopřát od čtvrtého měsíce těhotenství.
60 min / 650 Kč / 26 €

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ + ZÁBAL

Horká čokoládová masáž je luxusní procedura, která omlazuje a vyhlazuje pokožku. Čokoláda obsahuje všechny látky potřebné k regeneraci lidské kůže, podporuje odplavování toxických látek z těla, má antioxidační účinky a harmonizuje mysl.
45 min / 499 Kč / 20 €

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Medová masáž patří k přírodním léčitelským metodám. Silně oživuje celý organismus, je proto vhodná při napětí, stavech vyčerpání, nervových poruchách a stavech neklidu. Med má výborné detoxikační účinky, které Vaši pokožku očistí a zanechají ji sametově hebkou a hladkou na dotek.
45 min / 499 Kč / 20 €

LYMFATICKÁ MASÁŽ

Tato masáž pozitivně ovlivňuje lymfatický systém a napomáhá při mnoha zdravotních obtížích. Zároveň působí pozitivně při problémech s celulitidou, jako prevence proti vráskám a jako podpora při detoxikaci organismu.
90 min/ 799 Kč / 32 €

BAHENNÍ ZÁBAL A OŠETŘENÍ ZPEVŇUJÍCÍM KRÉMEM S MOŘSKOU ŘASOU A SKOŘICÍ

Tento zábal napomáhá k odbourávání projevů celulitidy a pomerančové kůže. Zábal obsahuje skořici, která prohřeje pokožku a tím podporuje účinky aktivních látek napomáhajících k odbourávání podkožního tuku na problémových partiích, jako jsou bříško, stehna, boky a zadeček. Při dlouhodobé péči prokazatelně mizí první projevy celulitidy.
45 min / 699 Kč / 28 €

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ ANTI AGE

Luxusní ošetření pleti zahrnuje peeling, zlatou kolagenovou masku proti stárnutí pleti a masáž obličeje a dekoltu.
90 min / 850 Kč / 34 €

OŠETŘENÍ PLETI GALVANICKOU ŽEHLIČKOU

Galvanická žehlička nabízí řešení,  jak udržet pleť ve formě, aniž byste museli podstupovat chirurgické zákroky. Je vhodná pro všechny typy pleti. Přístroj omlazuje pokožku a vyrovnává vrásky. Po ošetření bude Vaše pleť nejen svěží, ale zároveň bude vypadat odpočatě a zdravě. Změny pocítíte už při prvním ,,žehlení". Procedura je zcela bezbolestná.
Obličej / 200 Kč / 8 €
Obličej a krk / 300 Kč / 12 €
Obličej, krk a dekolt / 350 Kč / 14 €      

Objednání masáže je nejpozději dva dny předem.

 Masáže provádí kvalifikovaná masérka Kateřina Vítová, www.studiochrastava.cz.

Objednávejte na recepci hotelu.

Zpracovávám...