Kontakt

Luxury Island Spa

Pytloun Wellness Travel Hotel*** Liberec
Volgogradská 70
Liberec 9, 460 09

Rezervace:

Mobil: +420 774 484 002
Tel.: +420 480 020 383
E-mail: travel@pytloun-hotels.cz

Budeme rádi, když si vyberete právě náš hotel. Věříme, že budete spokojeni.

Za celý tým zaměstnanců,
Ing. Lukáš Pytloun

Máte-li dotaz či přání, napište nám!

Vaše jméno:
E-mail: *
Telefon:
Komentáře a otázky: *

Mapa

 

Adresa: Volgogradská 70, Liberec 9, 460 09
GPS: 50°45'18.431"N, 15°1'51.409"E

Autem od Prahy

Druhý sjezd směr Skiareál Ještěd / Nákupní centrum Nisa. Na kruhovém objezdu sjeďte směr Skiarerál Ještěd a pokračujte stále po hlavní ulici na další kruhový objezd, zde pokračujte rovně směr Průmyslová Zóna Jih. Na dalším kruhovém objezdu se dejte prvním výjezdem doprava a pokračujte rovně po Kubelíkově ulici přes světelnou křižovatku. Přejeďte most přes železniční trať, po levé straně minete žlutou budovu Finalstav, na křižovatce zahněte doprava. Pokračujte Volgogradskou ulicí (cca 200m). Pytloun Travel Hotel je dům č. 70, čtvrtá budova od křižovatky po levé straně. Vzdálenost od sjezdu cca 1000 m.

Autem od Děčína

Čtvrtý sjezd směr Skiareál Ještěd a Nákupní centrum Nisa. Na první křižovatce za sjezdem zatočte doprava. Pokračujte rovně směr Průmyslová Zóna Jih. Na dalším kruhovém objezdu pokračujte rovně, na dalším zahněte první doprava a pokračujte rovně po Kubelíkově ulici přes světelnou křižovatku. Přejeďte most přes železniční trať, po levé straně minete žlutou budovu Finalstav a na křižovatce zahněte doprava. Pokračujte Volgogradskou ulicí (cca 200m). Pytloun Travel Hotel je dům č. 70, čtvrtá budova od křižovatky po levé straně. Vzdálenost od sjezdu cca 900 m.

MHD

Z Fügnerovy ulice jeďte tramvají č. 2 nebo 3 směr Ještěd. Vystupte na zastávce Kubelíkova (cca 10 min jízdy) a dejte se po hlavní ulici Kubelíkova (kolmá ulice k tramvajovým kolejím) mírně z kopce směrem od světelné křižovatky a pokračujte stále rovně. Přejděte most přes železniční trať (cca 5min chůze), po levé straně minete žlutou budovu Finalstav a na křižovatce u malého kostelíku zahněte doprava. Přejděte ulici a pokračujte mírně z kopce Volgogradskou ulicí (cca 200m).Pytloun Travel Hotel je dům č. 70, čtvrtá budova od křižovatky po levé straně.

Zpracovávám...